Onze vakantiehuizen zijn allemaal verschillend qua grootte, indeling en meubels. Desondanks hebben wij ze ondergebracht in 8 verschillende types. We hebben een 3 persoons type Vlotvaren (40m2), De 4 persoonstypes zijn in volgorde van grootte de Zwanenbloem (50m2) en Wilgenroos 4p (65-70m2). Er zijn 3 types die geschikt zijn voor 6 personen en dat zijn de Wilgenroos 6p (85m2) Waterlelie (90m2) en de Karper (70m2). Als laatste hebben we de 8-10 persoons woning en dat is ook een Wilgenroosvariant (100-110m2). Al onze woningen beschikken o.a. over Kabel-TV, een gemeubileerd terras, een combimagnetron een koelkast met vriesvakken, een afwasmachine en gratis WIFI. De Vlotvaren heeft geen wasmachine alle andere types hebben deze wel.
Wat kunt u nog meer verwachten? Op ons park zijn uw huisdieren meer dan welkom, het aantal huisdieren wat u mag meenemen is onbeperkt. Een flink aantal woningen liggen aan de karpervijver of het open water. Heeft dit uw voorkeur, laat ons het weten!
Lid sinds: 26 / 11 / 2018
Onderdijk 245
1693 CG WERVERSHOOF
0228583229
Hier kunt u inloggen met uw email adres en wachtwoord. Bent u hier voor het eerst? Registreer u dan direct via onderstaande knop
Om contact met de adverteerder op te kunnen nemen, dient u ingelogd te zijn.